Умови доступності закладу освіти для осіб з особливими освітніми потребами

Умови доступності закладу дошкільної освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами.

Для дітей з особливими потребами, у тому числі з інвалідністю в дошкільному навчальному закладі можуть відкриватися та комплектуватися інклюзивні групи для дітей до 7(8) років відповідно до висновку психолого-медико-педагогічної консультації залежно від рівня та ступеня порушення.

Діти зараховуються у групу за заявою батьків, висновку психолого-медико-педагогічної консультації, та наявності місць у дошкільному навчальному закладі.

Звернень від батьків або осіб які їх замінюють, дітей з особливими потребами на 2018-2019 навчальний рік не зареєстровано.