Правила прийому до закладу

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється згідно Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністерства України від 12 березня 2003 р. №305 (із змінами), на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Прийом документів для вступу до дошкільного закладу та формування новостворених груп здійснюватиметься відповідно до закріплених територій обслуговування на підставі документів визначених законодавством.

прийом дітей проводиться на основі поданих документів:

- Заява на вступ до дошкільного закладу;

- Ксерокопія паспорта матері (1,2,11 ст.- яка дійсно засвідчує адресу проживання за територією обслуговування закладу);

- Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

- Для пільгових категорій копії документів, які посвідчують дану пільгу.

Для оформлення дитини в дошкільний заклад необхідно:

Пройти медичний огляд:

Отож перед вступом до ДНЗ  дитина має пройти профілактичний медичний огляд. Після медогляду батьки отримають форму № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Неодмінною умовою для вступу дитини в дошкільний навчальний заклад будь-якого типу має бути наявність у дитини профілактичних щеплень.

Відповідно до ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року №1645-111 дітям, які  не отримали щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дошкільного навчального закладу не дозволяється.

.